خدمات آتش‌نشانی

گروه مهندسی آتــا به همت مهندسین متخصص و باتجربه سابقه‌ای طولانی و درخشان در اجرای حرفه‌ای‌ آتش نشانی ساختمان دارد.

رشد روزافزون جمعیت و نیاز به مسکن و همچنین گسترش اماکن اداری، تجاری و ... در کلان شهرها افزایش ساخت و ساز را به دنبال داشته است. با استناد به آمار و ارقام حوادث ناگوار آتش ­سوزی، متأسفانه عدم آگاهی از اصول ایمنی ساختمان ­ها و بعضاً کوتاهی افراد مسئول، هر روزه بسیاری از ساختمان­ ها اعم از مجتمع ­های مسکونی، اداری، تجاری، کارخانجات و ... را به دام خود می­ کشد.
از این رو گروه شرکت­ های مهندسی آتــا برآن شده است تا با کنترل و نظارت و رعایت اصول ایمنی آتش ­نشانی مطابق با استانداردها و قوانین داخلی و خارجی در طراحی و اجرای ساختمان­ ها ضمن بهبود ساخت و ساز­ها، آسایش و امنیت  شهروندان را تأمین نماید.

ریز خدمات آتش نشانی گروه شرکت­ های مهندسی آتــا
مشاوره : ارائه مشاوره­ های کارآمد از زمان فونداسیون متناسب با سازه­ های فلزی و بتونی طبق ظوابط داخلی جمهوری اسلامی ایران
طراحی : طراحی و ترسیم نقشه­ های اعلام و اطفاء حریق براساس کاربری ساختمان، با آخرین نرم ­افزارهای پیشرفته دراین حوزه تا اخذ تأییدیه نقشه ­های طراحی شده از سازمان آتش ­نشانی
برآورد و متره : تخمین فنی و ریالی پروژه ­ها جهت تسریع در تصمیم ­گیری به همراه CPM زمانی پیشرفت کار
اجرا : بهره­ گیری از پرسنل کاملاً مجرب و کارآزموده در سایت­ های کارگاهی جهت عملیات اجرایی
نظارت : حضور دائم مهندسین مجرب و خبره در تمام عملیات اجرایی جهت افزایش سرعت، کاهش هزینه­ ها و حذف دوباره کاری­ ها
تأییدیه : اخذ کامل تأییدیه ­های مربطه از سازمان آتش ­نشانی در سه بخش سازه، معماری و تأسیسات

 در این راستا گروه شرکت­ های مهندسی آتــا با گـردآوری متخصـصان و صاحب نظران دراین حوزه و استفاده از آخرین استانداردهای روز دنیا در ارائه مشاور ه­های کارآمد، طراحی و اجرای سیستم آتش­نشانی در جهت افزایش طول عمر، کاهش هزینه ­های ثانویه، تعمیرات، نگهداری و همچنین ارزش­ آفرینی برای ساختمان، ساکنین و سازندگان آماده خدمت رسانی می ­باشد.