گروه مهندسـی آتا

گروه شرکت­ های مهندسی آتـا با عنایت به سابقه درخشان و طولانی در صنعت ساختمان و همچنین با هدایت و رهبری تیم مهندسین مشاور، به طور رسمی  از سال 1391 با ثبت برند تجاری آتـا در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری فعالیت گسترده خود را با توجه به نیاز بازار و جامعه هدف، در زمینه تأسیسات مکانیکی، الکتریکی و مدیریت انرژی ساختمان به عرصه ظهور نهاد.

گروه شرکت­ های مهندسی آتـا با گردهم آوردن مجوعه­ ای از مهندسین جوان و نیروهای مجرب، متخصص و با سابقه در زمینه­ های  مکانیک، برق، عمران و صنایع به همراه تلفیق دو عنصر تجربه و علم و با افقی بلند پروازانه به آینده در سدد تلاش و پشتکار این مجموعه و رسیدن به چشم انداز­های والای سازمان برای تحقق هرچه بهتر کیفیت خدمات در قلب ساختمان­ ها، فعالیت خود را در امر مشاوره، طراحی، اجرا و تأمین تجهیزات پروژه­ های تأسیساتی به مشتریان عزیز ارائه می­ نماید.

 گروه شرکت­ های مهندسی آتـا پس از کسب تجارب گذشته به همراه سال­ ها حضور در حوزه تأسیسات  و اجرای پروژه­ های متعدد با کاربردهای مختلف (مسکونی- تجاری- اداری و درمانی) در مقیاس­ های گوناگون به سبب نگاهی متفاوت به مشتریان و مهندسین، در راستای ایجاد ارزش آفرینی برای پروژه­ ها و همکاری با کمپانی­ های معتبر و مطرح در این حوزه، امکان عرضه تکنولوژی روز دنیا در بالاترین کیفیت، مناسب ترین قیمت با ارائه ضمانت عملکرد مطمئن سیستم­ های اجرا شده اقدام می ­نماید .

 

مـأمـوریـت و چـشـم انـداز گـروه آتـا
تبدیل شدن به شرکتی که مشتریان آن را با اعتبار ، اعتماد و تخصص در حوزه مشاوره، طراحی و مجری تأسیسات مکانیکال و الکتریکال در صنعت ساختمان های لوکس می شناسند و به عنوان شریک ارزش و تعالی آفرین از آن یاد می کنند.

ما با بهره گیری از متخصص ترین، اثر بخش ترین و با انگیزه ترین نیرو ها سعی بر ارایه خدمات نتیجه گرای مشاوره  در حوزه های طراحی و اجرای تأسیسات مکانیکال و الکتریکال را داریم. ما بیشترین سود آوری مالی ، ارزش آفرینی و پیشرفت پایدار را برای مشتریان خود خواهیم داشت و با تفکر خلاق و برنامه ریزی استراتژیک به اهداف مشتریان خود دست خواهیم یافت.

ما همواره کار تیمی ، ارتقاء کیفیت و تعالی در همه ی عرصه های کسب و کار را تشویق می کنیم.

گروه شرکت ­های مهندسی آتـا ارائه کننده خدمات ذیل می باشد:

 • ارائه پکیج کامل خدمات تأسیسات ساختمان (مکانیکال و الکتریکال)
 • برخورداری از کادر مجرب و نیروهای متخصص اجرایی از آغاز تا پایان پروژه
 • سرعت بالا و توانایی اجرای همزمان کلیه خدمات
 • ارائه دفترچه کامل محاسبات پروژه
 • ارائه نقشه های چون ساخت (as built )پس از اتمام کار
 • تهیه فیلم و عکس از مراحل اجرایی پروژه در حین اجرا در قالب شناسنامه فنی تأسیسات پروژه
 • ارائه دفترچه فنی تأسیسات ساختمان
 • ارائه ضمانت نامه عملیات اجرایی از کمپانی­ های تأمین کننده اجناس
 • ارائه ضمانت نامه رسمی 15 سال خدمت بی قید و شرط پس از تحویل پروژه برای استفاده کنندگان​
  گروه آتـا به عنوان یک شرکت مهندسی با داشتن تجارب مفید، براین اصل معتقد است که ارزش هر سازمان به مشتریان آن سازمان می­ باشد و موفقیت ما در گرو موفقیت همکاران و تمامی کسانی است که با آنان در ارتباط هستیم

لذا:

گروه شرکت­ های مهندسی آتـا می تواند درطراحی، مشاوره و اجرای پروژه ­ها همراه و همیار شما باشد.